• Cover
  • Cover2
  • Cover3

  • Small1
  • Small2

המנוי הראשון שלי : משפחת אשכנזי

 

בני משפחת אשכנזי – עומרי, אביב וליאל רכשו העונה את המנוי הראשון שלהם לאימפריית הכדורסל.
לרגל המאורע, ליעד אלקבץ ערך ראיון עם האחים כדי לשמוע על האהדה לקבוצה וההחלטה לרכוש מנוי בפעם הראשונה :  

משפחת אשכנזי שלום, ספרו על עצמכם קצת …
עומרי::אני בן 17 ועולה לכיתה י"ב בתיכון שב"צ בגבעתיים.
ליאל: בן 22, חייל משוחרר וגר בגבעתיים.
אביב: בן 22, גר בגבעתיים ועובד בעסק של אחי.


מה המשחק הראשון שבאתם אליו? ואיזה משחק הכי זכור לכם?
עומרי: המשחק הראשון שהייתי בו היה בעונת העליה ללאומית נגד עכו בבית, המשחק הזכור ביותר הוא הדרבי נגד עירוני בתחילת העונה כאשר עלינו עם זר אחד בלבד ומצליחים לנצח עם הרבה לב, נשמה והרבה הרבה טירוף ביציע. עוד שני רגעים מרגשים היו העונה בנצחון על נס ציונה בחוץ והנצחון על באר שבע בבית.
אביב: המשחק הראשון היה המשחק נגד הפועל עודפים בליגה ב' , משחק על העלייה בין שתי קבוצות אוהדים. אני מגיע מאהדה לקבוצת הכדורגל ופחות עניין אותי הכדורסל אבל הרעש שהיה סביב המשחק הזה משך אותי ומאותו היום זה כבר סיפור שונה ואני אפילו נהנה יותר לראות כדורסל מאשר כדורגל , משחק שזכור לי הוא הפועל חיפה באוהל שם שבו חזרנו מפיגור רציני, ניצחנו ודהרנו אל העלייה.
ליאל: המשחק הראשון שהייתי בו גם היה בליגה הארצית מול עכו , המשחק הזכור ביותר הוא הנצחון מול הפועל חולון מליגת העל בגביע לפני שנתיים, אווירה מחשמלת ונצחון ענקי.


עמרי, אתה נמצא בגיל בית ספר, משער שמדברים לא מעט על ספורט בכיתה, מה אתה אומר לחברים שמופתעים מהאהדה לקבוצה?
עומרי: החברים רובם יודעים שאני אוהד את הקבוצה, אני עונה באופן קבוע שבניגוד לילדים שאוהדים את הקבוצות הגדולות אני אוהד את הקבוצה הכי מרגשת בישראל, לא מעניין מה הם אומרים או אוהדים, אנחנו אדומים! אני תמיד מזמין חברים חדשים למשחקים ומהר מאוד הם נדבקים לטירוף ולאהבה ורוצים להגיע למשחקים נוספים.

ליאל, אתה בדרך כלל מגיע למשחקים עם אחיך הקטן עומרי? איך זה משפיע על החוויה?
ליאל: לרוב אנחנו מגיעים ביחד, עומרי מתפתה לקפוץ עם הקומנדו ואני מאזן אותו מהצד המתון, לפעמים בסלים גדולים הוא בא לשלוף אותי עם אביב ואני נדבק בטירוף.

אביב, אתה בעצם "הדבקת" את ליאל ועומרי באהדה לקבוצה, איך זה קרה? איך הצלחת לגרום להם להגיע למשחקים והאם יש סיפוק מכך שהצלחת להביא שני אורדונים חדשים ליציע?
אביב: קודם כל סיפוק אדיר. במיוחד שהם משפחה שלי וכן זאת מסורת להדביק במשפחה באהדה לקבוצה הזאת, איך זה קרה? עומרי וליאל חובבי כדורסל מושבעים, שיחקו במחלקת הנוער של גבעתיים וברגע שעלינו לליגה הארצית הם התחילו להתעניין ולקראת סוף העונה הגיעו איתי למשחק אחד, בעונה הבאה בלאומית הם כבר לא החסירו משחק בית אחד והיו בכמה משחקי חוץ גם, השנה ניקח אותם גם לכל משחקי החוץ!

מה אתם מצפים לראות מהקבוצה העונה?
עומרי: מצפה השנה לראות מהקבוצה קודם כל מחויבות לעצמם ולנו הקהל, תוסיף את הטירוף ואת המלחמה על כל כדור, ההקרבה והרצון לעשות את הטוב ביותר בכל משחק, להמשיך במומנטום שעשינו וכמובן הכי חשוב, שכמו שהשנה ספרנו את השבוע משלישי לשלישי ורק חיכינו לבוא לזיסמן כך יהיה גם השנה.
ליאל: מצפה שנמשיך במומנטום של הסיבוב השני מהעונה שעברה והקבוצה תשחק כדורסל שוטף עם הרבה מסירות וזריקות טובות ושכל שחקן יעלה לתת הכל בשביל האוהדים.
אביב: אני מצפה מהקבוצה שנבנת העונה לתת את אותה מלחמה ואותה המחויבות שהייתה בהם בעונה שעברה, ברגע שהקבוצה משחקת כדי לשמח אותנו האוהדים וגם בהפסדים נותנת את הלב והנשמה – מבחינתי זה הכל.

אני בטוח שאתם מרשים לעצמכם לפנטז על עליית ליגה העונה, למה תתחייבו שתעשו במידה והקבוצה תעלה ליגה?
עומרי: מוכן לתרום למועדון את המשכורת החודשית שלי
ליאל: מצטרף לקומנדו!
אביב: מתחייב לקנות מנוי לילד שאין לו את היכולת והכסף לקנות מנוי.

לסיום, העונה בחרתם לעשות את המנוי הראשון שלכם, תוכלו לספר מה הניע אתכם? ומה תרצו להגיד לאותם אוהדים שעוד מתלבטים אם להצטרף אליכם ולעשות את המנוי הראשון שלהם.
עומרי: עשיתי את המנוי בגלל החיבור לקבוצה שהתחיל להתגבר, אחרי שנתיים בלי מנוי החלטתי שהשנה עושים. ולכל אותם מתלבטים, אין בכלל ספק ושאלה, תעשו מנוי, תרגישו את החיבור תוך משחק אחד, תאמינו לי שלא תצטערו!
ליאל: השתחררתי לא מזמן וזה מאפשר לי לתרום לקבוצה סכום שיוכל לעזור לה להתקיים ולהתבסס בליגה, בטוח שסכום קטן שאנחנו תורמים יוכל לעזור לקבוצה בגדול.
אביב: אני חושב שהמנויים זה מה שמחזיק את הקבוצה, הכסף שאנו האוהדים מכניסים למועדון זה סכומים שלא מובנים מאליהם. ולאותם אנשים שמתלבטים – קדימה, למה אתם מחכים!.

תודה רבה למשפחת אשכנזי , מחכים לשמוע אתכם מעודדים חזק ביציע!

בין אם זה המנוי הראשון שלך ובין אם אתה אוהד ותיק שמחדש – העונה כולם עושים מנוי !
לרכישת מנוי לחץ כאן.

 
PicsArt_08-21-11.14.04